Mooi Voorst – De schoonheid van onze gemeente beleefbaar houden

De schoonheid van onze gemeente Voorst

De gemeente Voorst, groenste gemeente van Europa. Daar moeten we allemaal van kunnen genieten, maar er ook voor waken dat we het groen doorgeven aan de generaties na ons.

We willen de schoonheid van onze gemeente beleefbaar houden dan wel maken voor iedereen. Hele grote en dure ingrepen zoals de randweg zijn daarvoor niet nodig. Wel zouden we meer aandacht moeten besteden aan verbetering van de infrastructuur voor fietsen en wandelen.

We zien ruimte voor groei van de toeristische sector, maar dan vooral in kleinschalige initiatieven en in harmonie met de natuur en de bewoners. De gemeente Voorst moet geen Efteling worden, maar ook geen openluchtmuseum. Laten we ons richten op kwaliteitstoerisme!

Een veilige gemeente Voorst

Goede en veilige wegen zijn een kerntaak van de gemeente. Daarom willen we geen bezuinigingen op het lokale wegennet.

Een ideaalbeeld hebben we wel. Meer gescheiden fietspaden en behoud van kwaliteit van ons wegennet. Dus geen afwaardering van bestaande lokale wegen, maar verbeterde veiligheid door de aanleg van meer fietsruimte.